FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
22.08.2020 Vizovice 2013
30.08.2020 Karlštejn 2008
29.08.2020 Karlštejn 2012
22.08.2020 Karlštejn 2010
22.08.2020 Praha 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Únorové turnaje > přehled turnajů

24. ročník memoriálu ing. Jiříko Sýkory

kalendar DATUM KONÁNÍ: 29.08.2020
adresa ADRESA: Týnec nad Labem
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2012
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 400Kč
informace DALŠÍ INFORMACE: Uzavírka přihlášek je v úterý 25.8.2020 !!!

losování proběhne ve středu 26.8.2020. Všem přihlášeným bude zasláno e-mailem.

Startovné 400kč* za tým mladší přípravky
* - nutno uhradit do 25.8.2020
Mladší přípravka, 4+brankář, hokejové střídání, max. 10 hráčů na soupisce
ročník 2012 a mladší (dívky 2011)
8:30 Zahájení
8:45 Utkání dle rozlosování
15:30 Předpokládaný konec turnaje
Hrací čas a systém rozlosování dle počtu přihlášených.
Turnaj bude připraven, aby každý tým odehrál min. 70-80 minut zápasového času
Hraje se dle pravidel pro dané kategorie.
Ceny, poháry a medaile pro nejlepší mužstva v obou kategoriích.
V ceně startovného malé občerstvení pro hráče.(svačinka)
Utkání řídí jeden z trenérů hrajících týmů. (určí los)
Propozice budou zaslány současně s rozlosováním.
Loni se turnaje zúčastnilo 16týmů
firma POŘADATEL: FK Týnec nad Labem
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Václav Klepal
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 602265414
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Poslední komentáře

  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1) FK Vodňany 2) TJ Sokol Bavorov 3) SKP České Budějovice 2010 4) ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 6 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Před 6 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • Luďa CUP 2020 - MPŘ
    Před 6 dny
    Přihlášené týmy: ČAFC Praha 2x, JM Chodov 2x, Dukla JM 2x, Petřín Plzeň, Junior Praha ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Před 6 dny
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Před 1 týden
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 1 týden
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...