FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
22.08.2020 Vizovice 2013
30.08.2020 Karlštejn 2008
29.08.2020 Karlštejn 2012
22.08.2020 Karlštejn 2010
22.08.2020 Praha 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Únorové turnaje > přehled turnajů

Svätojurský pohár 2020 - Memorial Milana Paliatku

kalendar DATUM KONÁNÍ: 20.06.2020
adresa ADRESA: Športová1, Svätý Jur
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2009
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 6+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 60 euro
informace DALŠÍ INFORMACE: ŠK Svätý Jur Vás pozýva 20.6.2020 na futbalový turnaj ročníka 2009 a ml.
MEMORIÁL MILANA PALIATKU

Pozývame Vás na futbalový turnaj prípravky U11 r.2009 a ml.
Usporiadateľ: ŠK Svätý Jur
Miesto konania: Futbalový štadión, Športová 1, Svätý Jur
Termín: sobota 20.6.2020 od 9.00 do 13.30 hod
Štartovné: 60 euro, platí sa na mieste
Počet mužstiev: 8, dve skupiny a zápasy o umiestnenie, počet hráčov 5+1 (maximálny počet hráčov 12)
Ceny: tri najlepšie mužstvá získavajú Svätojurský pohár, bude vyhlásený taktiež najlepší brankár a hráč turnaja
Bufet: počas turnaja majú hráči zabezpečenú stravu a pitný režim, k dispozícii bude aj bufet
Dodržiavanie všetkých odporúčaných hygienických opatrení bude zabezpečené
firma POŘADATEL:  
osoba KONTAKTNÍ OSOBA:  
telefon KONTAKTNÍ TELEFON:  
email KONTAKTNÍ EMAIL:  
.

Poslední komentáře

  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1) FK Vodňany 2) TJ Sokol Bavorov 3) SKP České Budějovice 2010 4) ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 6 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Před 6 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • Luďa CUP 2020 - MPŘ
    Před 6 dny
    Přihlášené týmy: ČAFC Praha 2x, JM Chodov 2x, Dukla JM 2x, Petřín Plzeň, Junior Praha ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Před 6 dny
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Před 1 týden
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 1 týden
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...