FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
12.09.2020 Semily 2014
30.08.2020 Semily 2012
29.08.2020 Semily 2010
23.08.2020 Semily 2008
13.09.2020 Brzkov 2014
NOVÉ TURNAJE - SVK
01.09.2020 Grinava 2011
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

I. ročník - Karlštejn Cup

kalendar DATUM KONÁNÍ: 22.08.2020
adresa ADRESA: TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1.500
informace DALŠÍ INFORMACE: I. ročník turnaje starších přípravek KARLŠTEJN CUP,
turnaj starších přípravek (r. 2010 a mladší)
pěkné ceny, kvalifikovaní rozhodčí, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno,
hrací doba: 2x10 minut. hřiště 25x40 m. branky 5x2 m
maximální počet týmů = 15, hra na 2x hřištích, minimální hrací doba každého týmu = 80 minut
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 732 780 139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Jiří Čech 2020-06-24 22:50
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
2. FK VODŇANY
3. AFK PODOLÍ A
4. AFK PODOLÍ B



STAV K 24.6. 2020
Citovat
0 #2 Jiří Čech 2020-06-28 11:24
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
2. FK VODŇANY
3. AFK PODOLÍ A
4. AFK PODOLÍ B
5. AFK PODOLÍ U9



STAV K 28.6. 2020
Citovat
0 #3 Jiří Čech 2020-06-29 08:41
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
2. FK VODŇANY
3. AFK PODOLÍ A
4. AFK PODOLÍ B
5. AFK PODOLÍ U9
6. SOKOL ŘEPY



STAV K 29.6. 2020
Citovat
0 #4 Jiří Čech 2020-07-08 12:21
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
2. FK VODŇANY
3. AFK PODOLÍ A
4. AFK PODOLÍ B
5. AFK PODOLÍ U9
6. SOKOL ŘEPY
7. SPARTAK PRŮHONICE



STAV K 8.7. 2020
Citovat
0 #5 Jiří Čech 2020-07-14 14:34
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
2. FK VODŇANY
3. AFK PODOLÍ A
4. AFK PODOLÍ B
5. SOKOL ŘEPY
6. SPARTAK PRŮHONICE



STAV K 14.7. 2020
Citovat
0 #6 Jiří Čech 2020-07-27 06:03
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY)
2. FK VODŇANY
3. AFK PODOLÍ A
4. AFK PODOLÍ B
5. SOKOL ŘEPY
6. SPARTAK PRŮHONICE
7. NERATOVICE-BYŠKOVICE



STAV K 27.7. 2020
Citovat

Poslední komentáře