FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
12.09.2020 Semily 2014
30.08.2020 Semily 2012
29.08.2020 Semily 2010
23.08.2020 Semily 2008
13.09.2020 Brzkov 2014
NOVÉ TURNAJE - SVK
01.09.2020 Grinava 2011
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

V.ročník turnaje přípravek

kalendar DATUM KONÁNÍ: 15.08.2020
adresa ADRESA: fotbalové hřiště FK Vodňany, Bavorovská ulice
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 2500
informace DALŠÍ INFORMACE: Dovolujeme si Vás pozvat na V.ročník fotbalového turnaje v kategorii starší přípravky (2010 a ml.).

- Hrát se bude na 4 hřištích
- Maximální počet týmů 25

- 8:30 Prezentace, 9:00 Zahájení , 17:00 Předpokládaný konec
- Hrací čas a systém rozlosování dle počtu přihlášených.
- Hraje se dle pravidel pro dané kategorie.
- Startovné 2500 Kč. (startovné zahrnuje oběd a pitný režim pro všechny účastníky. Pro trenéry je po celou dobu turnaje zajištěno občerstvení v podobě rautu a pití zdarma)

Propozice budou zaslány současně s rozlosováním cca týden před turnajem
firma POŘADATEL: FK Vodňany
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Vlastimil Vondrys
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 777335962
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Vlastimil Vondrys 2020-06-06 20:22
Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov

Stav ke dni:6.6.2020
Citovat
0 #2 Vlastimil Vondrys 2020-06-12 08:16
Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice r.2010

stav ke dni 11.6.2020
Citovat
+1 #3 Vlastimil Vondrys 2020-06-12 12:14
Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice r.2010
4) výběr OFS Strakonice 1
5) výběr OFS Strakonice 2

stav ke dni 12.6.2020
Citovat
0 #4 Vlastimil Vondrys 2020-06-17 06:46
Děkujeme přihlášení mužstva TJ Malše Roudné

Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice r.2010
4) výběr OFS Strakonice 1
5) výběr OFS Strakonice 2
6) TJ Malše Roudné

stav ke dni 17.6.2020
Citovat
0 #5 Vlastimil Vondrys 2020-06-17 12:43
přijali jsme přihlášky na dva týmy od FC ZVVZ Milevsko

Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice r.2010
4) výběr OFS Strakonice 1
5) výběr OFS Strakonice 2
6) TJ Malše Roudné
7) FC ZVVZ Milevsko "A"
8) FC ZVVZ Milevsko "B"

stav ke dni 17.6.2020
Citovat
0 #6 Vlastimil Vondrys 2020-06-19 10:08
Dalším přihlášeným mužstev se stává 1.FK Příbram

Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice r.2010
4) výběr OFS Strakonice 1
5) výběr OFS Strakonice 2
6) TJ Malše Roudné
7) FC ZVVZ Milevsko "A"
8) FC ZVVZ Milevsko "B"
9) 1.FKPříbram

stav ke dni 17.6.2020
Citovat
0 #7 Vlastimil Vondrys 2020-06-19 19:46
Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice r.2010
4) výběr OFS Strakonice 1
5) výběr OFS Strakonice 2
6) TJ Malše Roudné
7) FC ZVVZ Milevsko "A"
8) FC ZVVZ Milevsko "B"
9) 1.FKPříbram - Zelení
10) 1.FK Příbram - Černí

stav ke dni 19.6.2020
Citovat
0 #8 Vlastimil Vondrys 2020-07-06 07:28
Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice 2010
4) výběr OFS Strakonice 1
5) výběr OFS Strakonice 2
6) TJ Malše Roudné
7) FC ZVVZ Milevsko "A"
8) FC ZVVZ Milevsko "B"
9) 1.FKPříbram - Zelení
10) 1.FK Příbram - Černí
11) SKP České Budějovice 2011

stav ke dni 6.7.2020
Citovat
0 #9 Vlastimil Vondrys 2020-07-14 07:19
Přihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice 2010
4) výběr OFS Strakonice 1
5) výběr OFS Strakonice 2
6) TJ Malše Roudné
7) FC ZVVZ Milevsko "A"
8) FC ZVVZ Milevsko "B"
9) 1.FKPříbram - Zelení
10) 1.FK Příbram - Černí
11) SKP České Budějovice 2011
12) Football Talent Academy Praha

stav ke dni 14.7.2020
Citovat
0 #10 Vlastimil Vondrys 2020-07-29 05:42
řihlášené týmy:
1) FK Vodňany
2) TJ Sokol Bavorov
3) SKP České Budějovice 2010
4) výběr OFS Strakonice 1
5) výběr OFS Strakonice 2
6) TJ Malše Roudné
7) FC ZVVZ Milevsko "A"
8) FC ZVVZ Milevsko "B"
9) 1.FKPříbram - Zelení
10) 1.FK Příbram - Černí
11) SKP České Budějovice 2011
12) Football Talent Academy Praha
13) TJ Sedlec

stav ke dni 28.7.2020
Citovat

Poslední komentáře