FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
22.08.2020 Vizovice 2013
30.08.2020 Karlštejn 2008
29.08.2020 Karlštejn 2012
22.08.2020 Karlštejn 2010
22.08.2020 Praha 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Fotbalové turnaje mládeže

kalendar DATUM KONÁNÍ: 30.08.2020
adresa ADRESA: Všeradice okres ( Beroun)
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2010
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 5+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1500
informace DALŠÍ INFORMACE: Hra na více hřištích, zápasy probíhají v rychlém sledu, systém hry dle počtu zúčastněných mužstev, branky 5x2,,hra 5+1, ceny pro každé mužstvo,.Občerstvení v areálu zajištěno.
firma POŘADATEL: Michal Vitner
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Michal Vitner
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 774967950
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #1 Michal Vitner 2020-05-25 07:22
Přihlášené týmy:

FK Všeradice 1932
SK Ervěnice Jirkov
Litavan Bohutín
Citovat
0 #2 Michal Vitner 2020-05-26 12:52
Přihlášené týmy:

FK Všeradice 1932
SK Ervěnice Jirkov
Litavan Bohutín
FK Brandýsek
Citovat
0 #3 Michal Vitner 2020-05-29 12:52
Přihlášené týmy:

FK Všeradice 1932
SK Ervěnice Jirkov
Litavan Bohutín
FK Brandýsek
Tatran Sedlčany 2010
Tatran SEdlčany 2011
Citovat
0 #4 Michal Vitner 2020-06-25 07:33
FK Všeradice 1932
SK Ervěnice Jirkov
Litavan Bohutín
FK Brandýsek
Tatran Sedlčany 2010
Tatran SEdlčany 2011
SK Stehelčeves
SK Čechie Smíchov
Citovat
Citovat

Poslední komentáře

  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Včera
    Přihlášené týmy: 1) FK Vodňany 2) TJ Sokol Bavorov 3) SKP České Budějovice 2010 4) ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 6 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Před 6 dny
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • Luďa CUP 2020 - MPŘ
    Před 6 dny
    Přihlášené týmy: ČAFC Praha 2x, JM Chodov 2x, Dukla JM 2x, Petřín Plzeň, Junior Praha ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Před 6 dny
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Před 6 dny
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 1 týden
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...