FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
29.08.2020 Týnec nad Labem 2012
29.08.2020 Týnec nad Labem 2010
20.06.2020 Praha 2013
30.08.2020 Litoměřice 2012
21.06.2020 Prostějov 2008
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

II. ročník O pohár Karla IV.

kalendar DATUM KONÁNÍ: 13.06.2020
adresa ADRESA: hřiště TJ Karlštejn
dres VĚKOVÁ KATEGORIE: 2011
hraci system HRACÍ SYSTÉM: 4+1
hraci povrch HRACÍ POVRCH: přírodní tráva
penize STARTOVNÉ: 1400Kč
informace DALŠÍ INFORMACE: II. ročník turnaje mladších přípravek.
o pohár Karla IV., pěkné ceny, kvalifikovaní rozhodčí, dobrá dopravní dostupnost, zábava a občerstvení zajištěno. hrací doba 2x10 minut.
hrací plocha: 25x35 m. branky 5x2 m
maximální počet týmů = 16
firma POŘADATEL: Jiří Čech
osoba KONTAKTNÍ OSOBA: Jiří Čech
telefon KONTAKTNÍ TELEFON: 00420732780139
email KONTAKTNÍ EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
.

Komentáře  

0 #11 Jiří Čech 2020-05-01 08:43
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. SOKOL ČESTLICE
14. FC ZLIČÍN





STAV K 1.5. 2020
Citovat
0 #12 Jiří Čech 2020-05-01 10:10
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. TJ KARLŠTEJN
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. SOKOL ČESTLICE
14. FC ZLIČÍN
15. SK TLUSTICE





STAV K 1.5. 2020
Citovat
0 #13 Jiří Čech 2020-05-13 14:48
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. SK ARITMA PRAHA
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. SOKOL ČESTLICE
14. FC ZLIČÍN
15. SK TLUSTICE





STAV K 13.5. 2020
Citovat
0 #14 Petr Veniger 2020-05-17 14:53
FK METEOR PRAHA VIII
Citovat
0 #15 Jiří Čech 2020-05-21 07:51
PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

1. FK UHLÍŘSKÉ JANOVICE
2. SK ARITMA PRAHA
3 FK LITEŇ
4. DUKLA JM A
5. DUKLA JM B
6. TJ RUZYNĚ
7. SK SLAVIA PRAHA (DÍVKY)
8. SOKOL DOLNÍ POČERNICE A
9. SOKOL DOLNÍ POČERNICE B
10. AFK SLAVOJ PODOLÍ (DÍVKY)
11. SKP RAKOVNÍK
12. SOKOL ŘEPY
13. FK METEOR PRAHA VIII
14. FC ZLIČÍN
15. SK TLUSTICE





STAV K 21.5. 2020
Citovat

Poslední komentáře